Stichting Raad voor Accreditatie kiest voor software AllSolutions

02/06/2009

Op 25 mei jongstleden heeft de Stichting Raad voor Accreditatie (RvA), de Nederlandse accreditatieorganisatie op zowel publiek als privaat terrein, gekozen voor de AllSolutions brancheoplossing voor de zakelijke dienstverlening; WebSolutions QX.

Persoonlijk

De stuurgroep van de RvA startte eind vorig jaar een software selectietraject op. Doelstelling was om de verouderde applicatie, die niet langer aansluit op de huidige bedrijfsprocessen en nog slechts in beperkte mate  voorziet in de toenemende informatiebehoefte, te vervangen door één bedrijfsbreed informatiesysteem. Na verschillende casegerichte demonstraties van een viertal softwareaanbieders, blijkt de WebBased brancheoplossing WebSolutions QX standaard het beste aan te sluiten op de geformuleerde wensen en eisen. Het hierop volgende toepasbaarheidsonderzoek bevestigde de initiële keuze. De kennis van zaken en de persoonlijke betrokkenheid van de AllSolutions medewerkers speelden een belangrijke rol in dit software selectietraject.   

SaaS

Bijkomstig voordeel is het webbased karakter van de software. De medewerkers van de RvA hebben in de toekomst altijd en overal toegang tot de actuele bedrijfsgegevens. De software wordt in gebruik genomen via SaaS (Software as a Service). "Wij huren de software in plaats van licenties te kopen. Een voordeel van de SaaS-formule is dat de RvA alleen betaalt voor de in gebruik zijnde licenties. Daar komt bij dat de software wordt gehost bij een hostingcenter van Allsolutions. Dit betekent dat wij niet in hardware hoeven te investeren en dat de dagelijkse, wekelijkse en maandelijkse backups door dit hostingcenter worden gemaakt",aldus de heer H. Eerhart, controller en ICT-verantwoordelijke van de RvA.


Begin juni wordt gestart met een gefaseerde implementatie van de modules Financieel, CRM, Projecten, HRM & Urenregistratie en Capaciteitsplanning. De key-users binnen de RvA zullen vervolgens de overige 120 gebruikers trainen in het gebruik van WebSolutions QX. De verwachting is dat de software per 1 januari 2010 bedrijfsbreed in gebruik genomen wordt.

 

Over de RvA
In september 1995 fuseerden NSS (NKO/STERIN/STERLAB) en de Raad voor de Certificatie tot de Raad voor Accreditatie. Sindsdien bestrijkt het werk van de RvA vier accreditatieterreinen; kalibreren, inspecteren, testen en certificeren. De RvA streeft ernaar dat belanghebbenden een gerechtvaardigd vertrouwen hebben in alle onder hun toezicht uitgegeven conformiteitsverklaringen en/of beoordelingsrapporten. De hierbij sturende kernwaarden van de RvA zijn Competent, Onpartijdig & Onafhankelijk, Marktgericht, Integer en Transparant (=COMMIT).

Copyright ©2010 AllSolutions BV. All rights reserved.

Contactgegevens en Routebeschrijving - Privacy statement - ICT Office Voorwaarden - Kwaliteitsbeleid